ניהול ואחזקת מבנים

ברוכים הבאים לתמורה אנחנו נדאג להכל לכם לא נשאר לדאוד לדבר, רק לקבל תמורה

בואי להבין ולקרוא על שירותי תחזוקת מבנים אצלנו איך זה עובד:

חברת תמורה מספקת שירותי אחזקה לנכסים הכוללים אחזקת שבר ואחזקה מונעת. כל עבודות האחזקה מבוצעות על ידי בעלי מקצוע אמינים ומנוסים בתחומם תוך פיקוח צמוד על עבודתם.

​שירותינו כוללים בין היתר:

תמורה דואגת לכם להכל לכם נשאר פשוט לא לדאוג לדבר

כי מגיע לכם הטוב ביותר!

אחזקה שוטפת

צביעה, תיקוני בינוי, חשמל.

תחזוקת שוטפת למעליות

טיפולים, בקרה ובדיקת מהנדס חצי שנתית.

טיפולים ותחזוקה שוטפת

טיפולים ותחזוקה שוטפת במערכות חשמל וגנרטורים, מאגרי מים ובורות שומן.

מערכות גילוי וכיבוי אש

הכנה וביקורות למערכות כיבוי, שערים ומחסומים חשמליים.

אינסטלציה

מערכת בקרת מבנה

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

  אחזקת מבנים

  נדמה שרוב מבני המגורים והמשרדים נבנים היום לגובה רב, והם מארחים עשרות ואף מאות דיירים הזקוקים למגוון רחב של שירותים באופן קבוע. מהגינה המטופחת שתקבל את פניהם ועד למעלית הפועלת כסדרה או למערכות כיבוי האש שמספקות תחושת ביטחון מרבית, צרכי המבנה לא נגמרים לעולם. עם זאת, אחזקת בניינים נעשית מאתגרת יותר ויותר. מצד שני, עם חברה מקצועית וצוות שמעניק שירות צמוד ומהיר בכל זמן, כל דיירי המבנה נהנים מראש שקט הרבה יותר. חברת "תמורה" מציעה גם לכם את השירות האישי, המקצועי והאיכותי.

  אחזקת בניינים – השקעה נכונה

  מעל לכל, אחזקת בניינים המתבצעת על ידי חברה אמינה ומקצועית היא הדרך הטובה ביותר להשקיע בנכס שלכם. כדי שתוכלו ליהנות ממנו, הנה כמה צעדים בטוחים בדרך לבחירת חברה שתעניק לכם שירות מעולה: הגדירו את הצרכים שלכם באופן ברור, לרבות טיפול בגבייה, ניקיון, גינון ותחזוקה כללית. ודאו שאתם נעזרים בשירותיה של חברה עתירת ניסיון שיודעת להעניק מענה לכל צורך. ודאו שצוות החברה מעניק שירות איכותי ברמה גבוהה, וללא פשרות. במידת האפשר כדאי אף לבחון המלצות או חוות דעת של לקוחות החברה. שימו לב לגמישות החברה וליכולת שלה לספק פתרון למגוון הצרכים הרחב שלכם. תשומת לב לנושאים אלה תבטיח לכם בחירה טובה ונכונה הרבה יותר, וכך תוכלו לישון בראש שקט – בידיעה שיש מי שדואג לכל צרכי המבנה שלכם. כך גם תיהנו ממרחב נעים, נקי ומטופח, ללא תקלות וללא עיגולי פינות. מעל לכל, חברה אמינה תחסוך לכם זמן יקר, אותו תוכלו לנצל בצורה יעילה יותר.

  חברת תמורה – המענה המושלם לכל הצרכים המשותפים שלכם

  שירותי אחזקת בניינים הם שמספקים למבנה שלכם את כל הפתרונות הטובים ביותר, ואת המענה המושלם לכל הצרכים המשותפים שלכם. כדי שתחזרו מדי ערב למבנה מטופח, לגינה מרהיבה, למעלית שפועלת כסדרה ולמרחב ציבורי נקי ומזמין – חברת "תמורה" תעמיד לרשותכם את הצוות הטוב ביותר ואת הכלים המתקדמים מכולם. עם אנשי המקצוע המיומנים ועם הניסיון הרב בניהול ותחזוקת מבנים, אתם עומדים ליהנות מהמבנה שלכם הרבה יותר, ובלי לעבוד קשה כדי להגיע אל התוצאה האידאלית.

  אחזקת בניין

  טיפוח הגינה, שמירה על מרחבים נקיים, תחזוקה שוטפת למערכות כיבוי האש ומענה מהיר לתקלות במעלית, כל אחד מאלה גובה מדיירי המבנה המשותף לא מעט זמן, אנרגיות ומשאבים. אין ספק כי אחזקת בניין מחייבת תשומת לב רבה לשורה ארוכה של פרטים, ואין ספק שרק תחזוקה נכונה תמנע את התקלות שעולות לנו ביוקר ופוגעות באיכות החיים. אם כן, בהחלט לא מפתיע לגלות שמבני המגורים והמשרדים מנוהלים היום על ידי חברות המתמחות במגוון שירות תחזוקה וניהול, בהן חברת "תמורה" המעניקה שירות מקצועי וליווי מלא לכל צרכי המבנה ולכל מטרה.

  שירות אחזקת מבנים מקצועי וליווי מלא לכל צרכי המבנה

  בין אם אתם מחפשים את הדרך הנוחה ביותר לשמור על מבנה המגורים המשותפים ובין אם אתם זקוקים לפתרונות יעילים לתחזוקת מבנה המשרדים, חברת אחזקה מקצועית היא כל מה שאתם באמת צריכים כדי לעשות את זה נכון. חברת "תמורה" מציעה לכם שלל פתרונות למבני מגורים ועסקים, ושירותי אחזקת בניין ברמה הגבוהה ביותר. עם הכלים המקצועיים שתקבלו ועם המענה הפרטני שמותאם לכל מבנה על פי צרכיו הייחודיים, אתם עומדים לשדרג באופן משמעותי את איכות החיים שלכם. הצוות שלנו יסייע לכם בהתמודדות יעילה ומהירה עם כל תקלה, בעבודה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, בתהליכי הגבייה ואף בהליכים המשפטיים שיידרשו מול סרבני התשלום. הכול, בזמן שאתם ממשיכים בשגרה ללא הפרעה.

  אחזקת בניין – חובה בכל נכס

  האמת הפשוטה היא שמלאכת אחזקת בניין באופן ראוי היא מאתגרת ומורכבת. אבל חברה מקצועית תקבל לידה את האחריות לשלל צרכים ולמגוון האתגרים שעל הפרק, לרבות: טיפול בתקלות שוטפות במערכות האינסטלציה או החשמל, תחזוקה שוטפת של המעלית וטיפול מהיר בתקלות שונות, ניהול צוות הניקיון האחראי על כל המרחבים המשותפים, שמירה על גינה מטופחת וניהול שירותי הגינון המקצועיים, ניהול תקציב הבניין וטיפול בגבייה ובדיירים שאינם עומדים בדרישות התשלום. כשהמשימות הללו עוברות לידיים מקצועיות ואחראיות, ולחברה בעלת ניסיון בכל אחד מהסעיפים הללו, הכול נראה לפתע פשוט יותר. המסדרונות תמיד מצוחצחים, המעלית פועלת כסדרה, המבואה נעימה ומזמינה, וגם הכניסה אל המבנה מטופחת ויפה מתמיד.

  איך לבחור חברת אחזקת בניין?

   

  מומלץ לבחור בחברת אחזקה שמעניקה לכם תקופת ניסיון על מנת לבחון את התאמת החברה לצרכי הבניין, מעבר לכך יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה שתדע לתת לכם מענה לכל צורך.

  מה כוללים שירותי אחזקת בניין?

  היקף שירותי אחזקת בניין משתנים בין חברה לחברה, אך לרוב כוללים טיפול בתקלות שוטפות בתשתיות הבניין, תחזוקה שותפת של מעלית במידה ויש, ניקיון ושמירה על מבנה מטופח  ומענה לתקלות שונות בהן נתקלים הדיירים.

  למה לבחור בחברת "תמורה"?

  חברת תמורה מציעה ללקוחותיה פתרונות למגוון סוגי מבנים. החברה שמה דגש על רמת תחזוקה וניקיון גבוהה במיוחד ומתאימה את עצמה לצרכיו של כל מבנה ומבנה.

  אחזקת בניין משותף

  חלק גדול מהבניינים המשותפים בימינו מתנשאים לגובה של 8-10 קומות ואפילו יותר. במקרים כאלה, כשהבניין מכיל עשרות רבות של משקי בית, ובנוסף שלל מערכות מתקדמות, ניהול הבניין דומה לניהול עסק קטן – ובהתאם כדאי מאוד לתת למומחים בתחום לעשות זאת. למעשה ללא ניהול מקצועי התוצאה עלולה להיות פגיעה של ממש באיכות החיים בבניין ונזקים כלכליים עקב טעויות בלתי נמנעות שנובעות מחוסר ניסיון רלוונטי. שירות אחזקת בניין משותף של חברת תמורה מותאם במדויק למאפיינים הייחודיים בכל מקום, ולהעדפות הדיירים, ובמחירים משתלמים במיוחד.

  המערכות העיקריות שנכללות בשירות אחזקת בניין משותף

  * מערכות גילוי וכיבוי אש – מערכות שתפקוד תקין לחלוטין שלהן הוא קריטי ברגע האמת, ולכן חשוב לבצע בדיקות תקופתיות מוקפדות.

  * מעליות – חברת אחזקת מבנים תדאג לביקורות תקופתיות, פתרון תקלות במהירות וכשהמעליות הקיימות כבר מתיישנות ולא מתאימות לבניין מודרני תוביל את החלפתן.

  * מערכת חימום מרכזית – בבניינים משותפים רבים מותקנת מערכת חימום מרכזית שמספקת גם מים חמים וגם הסקה בימי החורף הקרים. בין אם המערכת מבוססת על חשמל ובין אם על סולר, נדרשת תחזוקה משמעותית כדי שהדיירים יוכלו להמשיך ליהנות מטמפרטורה נעימה וממים חמים. גם ניקיון המים בהתאם לתקנים העדכניים הינו חובה.

  * ביוב – מן הסתם כל מי שחווה אי פעם מפגע תברואתי עקב סתימה בביוב או כל תקלה אחרת שקשורה לפינוי השופכין מודע היטב לחשיבות הטיפול המקצועי במערכת זו.

  * אינטרקום – פריט רגיש נוסף הוא האינטרקום שמייצר שכבת ביטחון חשובה. בהתאם גם כל תקלה באינטרקום תטופל במהירות.

  מענה מידי לכל פנייה

  אחזקת בניין משותף עם חברה שזו המומחיות שלה חוסכת לדיירים זמן יקר ובעיקר מונעת מהם דאגות מיותרות. כדאי לזכור שביומיום כל המערכות הנ"ל, ושאר המרכיבים של החיים המשותפים, נראים לרוב בני האדם מובנים מאליהם – ורק כשמתרחשת תקלה פתאום מתגלה החשיבות העצומה שלהם. עם תמורה ניהול ואחזקת מבנים, תוכלו תמיד להקדים תרופה למכה, לדעת בוודאות שכל המערכות בבניין תקינות ושכל בעיה תזכה לפתרון המקצועי ביותר האפשרי בזמן קצר מאוד.

  שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

  ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם