ניהול ועד בית באשקלון

ניהול ועד בית באשקלון, עיר שהתפתחה באופן מרשים מאוד במאה ה-21 וכבר הגיעה לכ-150,000 תושבים, הוא אתגר מורכב. בכל שכונות העיר – הן אלה החדשות בצפון, בשכונות כמו נאות ברנע, עיר ימים ונווה דקלים, והן אלה הוותיקות בחלק הדרומי דוגמת שמשון שבעבר נקראה עתיקות – הבניינים צמחו לגובה, ובנוסף מותקנות בהם מערכות משוכללות ורגישות. גם הקרבה לים, שמצד אחד מהווה כמובן בונוס מצוין לחיים באופן כללי, גובה מצד שני מחיר יקר בדמות בלאי מואץ עקב הרוחות, המליחות והלחות. בהתאם מומלץ להפקיד את מלאכת הניהול והתחזוקה של הבניינים בידי חברה חיצונית לניהול ועד בית שזו המומחיות שלה, ובפרט חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, שכבר מסייעת למאות ואלפי אשקלונים ליהנות מחיים עם איכות מרבית.

 

על מה חשוב להקפיד במסגרת ניהול ועד בית באשקלון?

* שקיפות – דיירים שמשלמים מדי חודש סכום כסף מסוים מצפים לפירוט מלא של כל ההוצאות, כדי שיוכלו לדעת מהי התמורה שהם מקבלים (מעבר למה שהם רואים מדי יום בזכות התחזוקה המוקפדת של הבניין).

* זמינות – כשישנה תקלה במערכת האינטרקום, בביוב או בחימום המרכזי, מן הסתם הציפייה היא לפתרון מידי של הבעיה.

* פיקוח צמוד – גם על הטיפול בתקלות וגם על הבדיקות התקופתיות הנדרשות לצורך תחזוקת הבניין.

* גבייה מלאה – לחברת ניהול חיצונית ישנם כלים להבטחת גבייה מלאה שאין לדיירים שמתנדבים לתפקיד הוועד. בדרך זו מובטחת חלוקה צודקת של הנטל, ומיצוי המשאבים הנדרשים לתחזוקה טובה באמת של הבניין.

ניהול ועד בית באשקלון

מחויבות מלאה לכל הדיירים

דגש חשוב נוסף במסגרת ניהול ועד בית באשקלון הוא רמת המחויבות של חברת הניהול לכל הדיירים בכל בניין. תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מספקת את כל השירותים הדרושים לבית המשותף, בהתאמה מדויקת לצרכי והעדפות הדיירים, ומתוך מחויבות אמיתית להבטיח רמת חיים גבוהה באמת. השירותים שלנו נשענים על ניסיון רחב היקף ועל היכרות עם אנשי מקצוע מיומנים ואמינים בכל התחומים הרלוונטיים לתחזוקת מבנים משותפים. בין השירותים שאנחנו מספקים: ניקיון, הדברה, שמירה, גינון, הובלת תהליכי שיפוץ קוסמטי או מקיף, ייעוץ משפטי, בדיקות תקופתיות, התקנת מערכות חיוניות, טיפול בתקלות מכל הסוגים ועוד.

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם