ניהול ועד בית אשדוד

ועד הבית הוא חלק בלתי נפרד מההוויה בבניינים משותפים רבים באשדוד. בעבר הדיירים שהתנדבו לטפל בכל הנושאים הקשורים לבניין הצליחו למלא את התפקיד ברמה סבירה ולפעמים אפילו טובה – אבל כיום, כשהבניינים מתנשאים לגובה רב ובהתאם כוללים שלל מתקנים שהטיפול בהם מחייב מקצוענות, כבר נדרשת רמה אחרת לגמרי של ידע וניסיון. בהתאם מומלץ להפקיד את התפקיד של חברת ניהול ועד בית אשדוד בידי חברה שזו המומחיות שלה. תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מספקת מגוון רחב של שירותים לכל סוגי הבניינים, במחירים משתלמים ובאחריות מלאה.

 

ניהול ועד בית אשדוד – עסק למקצוענים בלבד

* ניקיון – העסקת עובדי ניקיון ישירות ע"י נציגות הדיירים מחייבת כיום התעסקות גם עם ביטוחים שונים, הפרשות לפנסיה ועוד קודם לכן איתור כוח אדם מתאים ומציאת פתרונות גם לימים שבהם העובד הקבוע לא מגיע לבניין מכל סיבה שהיא. כל הפעולות הנ"ל מייצרות טרחה רבה – סיבה טובה להפקיד את מלאכת הניהול בידי חברה מקצועית.

* גבייה – אחד המוקשים העיקריים של ועד שמורכב מדיירים הוא הקושי לגבות מכל השכנים את הסכום שנקבע. לחברת ניהול יש כלים שאין לוועד חובב, לרבות ייעוץ משפטי וייצוג של עורכי דין, לגרום לכל הדיירים לשלם את חלקם.

* תחזוקה – תחזוקת מערכות סולאריות, טמ"ס, גילוי אש, הסקה מרכזית ועוד מחייבת בדיקות תקופתיות, וכדי לבצע אותן בתדירות המומלצת ובאופן המקצועי ביותר, נדרשת היכרות עם מומחים רלוונטיים בכל התחומים.

* טיפוחחברה לאחזקת מבנים יודעת לנצל באופן מושלם את כספי הוועד ובמידת הצורך גם ליזום ולהוביל פרויקטים לשדרוג הנכס – גינה חדשה, גדר מרשימה, שיפוץ חיצוני ועוד.

ניהול ועד בית אשדוד

זמינות מרבית ובקרה הדוקה על כל איש מקצוע

כשבוחנים את האפשרויות השונות של ניהול ועד בית אשדוד, ובפרט בבניינים הגבוהים של העיר, מחייבת ניהול מקצועני. לאנשי המקצוע שעובדים בתמורה ניהול ואחזקת מבנים, יש ידע רחב היקף שמבטיח מענה אופטימלי לכל צורך. בנוסף אנחנו שמים דגש רב על זמינות גבוהה מאוד, ומקפידים על בקרה הדוקה על אנשי המקצוע שמגיעים לכל מבנה על-מנת לוודא שהטיפול שנדרש בוצע באופן מושלם. לכל מבנה אנחנו מתאימים סל שירותים על סמך צרכי הדיירים והמאפיינים הספציפיים במקום, כך שהעלות של הניהול תהיה מינימלית.

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

  חברת ניהול ועד בית באשדוד

  אשדוד היא דוגמה נהדרת לעיר עם פוטנציאל עצום שהתחיל להתממש בשני העשורים האחרונים. מספר התושבים בעיר הולך וגדל בהתמדה, גם בזכות קליטת העלייה וגם בזכות הגירה פנימית, וכבר מתקרב לרבע מיליון, ובהתאם אשדוד צומחת לגובה בכל הרובעים שמרכיבים אותה. ההתפתחות מחייבת התמקצעות, גם בניהול התחזוקה השוטפת של המבנים בעיר, ולכן ועד הבית הישן והחביב כבר לא מצליח למלא את התפקיד – וביותר ויותר מקומות נכנסת לנעליו חברת ניהול ועד בית באשדוד. תמורה ניהול ואחזקת מבנים מספקת מבחר שירותים לבניינים המשותפים בעיר, במחיר סביר וברמת מחויבות גבוהה מאוד.

  רמת מחויבות גבוהה ללקוחות

  ועד הבית של פעם אולי לא היה בעל בקיאות מקצועית גבוהה באמת, ומן הסתם מי שרק מתנדב לתפקיד לא יכול לצבור את הידע והניסיון הדרושים, אבל רמת המחויבות שלו הייתה כמובן גבוהה מאוד. בהתאם מצופה גם מאנשי חברת ניהול ועד בית באשדוד להפגין את אותה רמת מחויבות. כך לדוגמה כשמגיע לבניין מסוים איש מקצוע לבצע בדיקה תקופתית או כדי לטפל במפגע שנוצר, נציגי החברה חייבים לוודא שהוא אכן עושה זאת לשביעות רצונם המלאה של הדיירים. המחויבות באה לידי ביטוי גם בזמינות מלאה, 24/7, וגם בביצוע כל הפעולות הדרושות כדי שהחיים בבניין יהיו הנעימים ביותר האפשריים. עם תמורה ניהול ואחזקת מבנים, תוכלו לסמן V על כל הסעיפים הנ"ל, ובנוסף על מחיר הוגן – כך שהתוצאה היא יחס עלות תועלת משתלם להפליא.

  איך בוחרים חברת ניהול ועד בית באשדוד?

  * ניסיון – המפתח החשוב ביותר לניהול יעיל שמוביל לחיים עם איכות גבוהה הוא ניסיון. חברה שעובדים בה אנשי מקצוע שכבר סיפקו את כל השירותים הרלוונטיים לבתים משותפים רבים יודעת למצוא את המענה הנכון לכל צורך ובזמן קצר.

  * שירותיות – בנוסף לבקיאות המקצועית כדאי לבחון גם את רמת השירות: עד כמה החברה זמינה ללקוחותיה, האם היא קשובה לצרכים האמיתיים של הדיירים, האם ישנה הקפדה על מענה סבלני ואדיב, וכו'.

  * שקיפות – ערך חיוני בתחומים רבים ובפרט כשמדובר על תחזוקתו של בניין משותף. חברה רצינית תציג בפני הדיירים דוחות תקופתיים בהירים וקלים להבנה שבהם מפורטות כל ההוצאות.

  שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

  ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם