חברת ניהול ועד בית

ברוכים הבאים לתמורה אנחנו נדאג להכל לכם לא נשאר לדאוד לדבר, רק לקבל תמורה

בואי להבין ולקרוא על ניהול וועדי בתים אצלנו איך זה עובד:

חוק המקרקעין במדינת ישראל מחייב הקמת נציגות דיירים מתוך ראיית צרכי התחזוקה של בניין המגורים המשותף. יחד עם זאת, ניהול ועד הבית על ידי נציגות הדיירים התברר לא פעם כתפקיד כפוי טובה העלול להוביל לסכסוכי שכנים ועיכובי תשלומים עקב חילוקי דעות פנימיים, כאשר בסופם של אלה מחכה שדה מוקשים נרחב שנקרא "מיסי וועד".

מנגד, הדיירים עצמם מעלים טענות מהותיות בדבר פגיעה בזכויותיהם על פי אותו החוק, כגון זכות הדיירים לקבל דוח פעילות כספית חצי שנתי. טענות אלה התבררו לא אחת כמוצדקות ונגררו במשך חודשים ואפילו שנים בבתי המשפט.

על אלה יש להוסיף את הבניה החדשה הכוללת בניה לגובה ותשתיות מורכבות יותר כגון, מעליות, בקרת מבנה, מערכות גילוי וכיבוי אש ועוד, הרי שנוספו קשיים שהפכו את ניהול בניין המגורים לא רק לגוזל זמן יקר אלא גם לכזה הדורש ידע ניהולי ומקצועי.

השיבו לעצמכם את החיים ההרמוניים בשכנות טובה וממשו את זכותכם לדעת היכן ומה נעשה עם כספכם.

​שירותינו כוללים בין היתר:

תמורה דואגת לכם להכל לכם נשאר פשוט לא לדאוג לדבר

כי מגיע לכם הטוב ביותר!

1

ניהול תקציב בניין וגביית מיסוי ועד הבית

2

ניהול חשבון בנק על שם וועד הבית בשקיפות מלאה

3

בניית תקציב שנתי וניהול חשבון הכנסות והוצאות, כולל קרן פחת, בשיתוף נציגות הדיירים

4

תשלום חשבונות הבניין: חשמל, מים , גינון וכד'

5

הפקת דוחות רבעוניים, חצי שנתי ומאזן שנתי

6

ייצוג הדיירים מול האגודה לתרבות הדיור, רשויות מקומיות

7

טיפול בביטוחים הנדרשים

8

טיפול משפטי בסרבני תשלום.

אל דאגה יש תמורה | ניהול ואחזקת מבנים זה אנחנו

  ניהול ועד בית חיצוני

  אם יש תפקיד אחד שאיש מדיירי הבניין לא באמת משתוקק לקבל, זהו תפקידו של ועד הבית. במבנים שבהם מספר רב של דירות, מי שמגלם את תפקיד הוועד אחראי לשורה ארוכה של נושאים: מגביית הכספים ועד לטיפול בהליכים משפטיים שונים, מאחזקת המבנה ועד לניהול חברת הניקיון. המורכבות הזו מובילה לא פעם לחילופים מהירים בין הדיירים, מה שבוודאי מוסיף לאתגרים הגדולים. עם זאת, רבים מעדיפים להותיר את המלאכה בידיים מקצועיות ומיומנות יותר, וזהו תפקידה של חברת ניהול ועד בית אמינה ועתירת ניסיון. חברת "תמורה" מציעה לכם את השירות הטוב ביותר ומגוון רחב של שירותים שישדרגו את איכות החיים שלכם במבנה המשותף.

  להבטיח איכות חיים טובה יותר עם חברות ניהול ועד בית

  אם יש דרך טובה לצמצם את סכסוכי השכנים ולייעל את עבודתו של ועד הבית, זוהי ללא ספק הדרך האולטימטיבית. חברה מקצועית עם צוות מיומן וכלים פרקטיים לניהול נכון של כל מטלות הוועד, אלה הם האמצעים שעומדים לרשותכם כדי להבטיח איכות חיים טובה יותר – ושקט יחסי בין כל הדיירים. כך יהיה מי שידאג לסוגיות הקשורות לגבייה, לניהול הספקים השונים ולהתנהלות נכונה מול הגופים הרשמיים.

  חברת ניהול ועד בית – תפקידים מרכזיים

  בעבודה עם חברת ניהול ועד בית אתם יכולים לקבל מענה לשורה ארוכה של צרכים, והנה חלק מהתפקידים שהחברה תוכל למלא עבורכם: ניהול תקציב הניהול וחשבון הבנק – בשקיפות מלאה, ניהול הוצאות והכנסות וביצוע גבייה מכלל הדיירים, טיפול משפטי בדיירים המסרבים לעמוד בתשלומי הוועד, טיפול בחשבונות השוטפים, לרבות חשבונות המים, החשמל או הגינון טיפול בכל סוגיות הביטוח הדרושות. ייצוג דיירי הבניין מול הרשויות המקומיות ומול האגודה לתרבות הדיור.

  חברת ניהול במקום ועד בית תבטיח לכם מקצועיות לפני הכול

  אם נמאס לכם מהחיכוכים עם השכנים, מהוויכוח על דמי הוועד או מהבחירות התכופות לראשות הוועד, הגיע הזמן לשים לזה סוף. חברת ניהול ועד בית תבצע את כל המטלות הדרושות בקלות רבה, ואתם יכולים ליהנות משירות מקצועי ברמה גבוהה מאוד. הניסיון הרב של צוות "תמורה" וההתמקדות בצרכי המבנה המשותף שלכם, אלה יחד יאפשרו לכם ליהנות ממבנה בטוח, מטופח ונעים, בלי לעבוד קשה כל כך.

  חברה לניהול ועד בית

  סביר להניח שגם הדייר שמונה לתפקיד ועד הבית לא ממש מרוצה מהטייטל הזה, ובמבני מגורים רבים ישנה נטייה להעביר את התפקיד מדייר לדייר בקצב מסחרר. יש לכך לא מעט סיבות, אבל נדמה שהנטל הרב על כתפיו של הוועד הוא שמכריע את הכף ומוביל לתחלופה המהירה הזו. אלא שיש גם מבנים רבים שבהם גילו את הפתרון הפרקטי מכולם: במקום לעשות את זה הם נעזרים בשירותיה של חברה לניהול ועד בית. עם הליווי של "תמורה" איש מהדיירים כבר לא טרוד בתחזוקה השוטפת של המבנה, בגביה ובכל אותן פעולות שגוזלות ממנו זמן יקר וגם לא מעט אנרגיות.

  מה עושה חברה לניהול ועד בית?

  במקום להפקיד את המטלה בידיו של דייר אחד חסר סבלנות (או זמן פנוי), חברה לניהול ועד בית תקבל לידה את האחריות לשלל שירותים: בניית תקציב בניין שנתי, וניהול התקציב – לרבות דוחות הכנסות והוצאות, ניהול חשבון הבנק של הוועד, באופן אחראי ובשקיפות מלאה, כמובן. גביית דמי הוועד מכלל הדיירים וטיפול משפטי בסרבני התשלום, ייצוג ראוי והולם של הדיירים בפני גופים שונים, ובפרט מול הרשות המקומית והאגודה לתרבות הדיור, טיפול בכל סוגיות הביטוח המרכזיות, טיפול בתשתיות, לרבות תשתיות המים והחשמל, תחזוקת המבנה וטיפול בנושאים כמו גינון, ניקיון ומערכות כיבוי אש. כפי שאתם מבינים, הרשימה המכובדת הזו איננה הרשימה המלאה – ובכל זאת מדובר ברשימה ארוכה של מטלות שלאיש מהדיירים אין את הזמן הדרוש כדי להשלים.

  בחיפוש אחר חברות ניהול ועד בית – בחרו בצוות המקצועי והמיומן של תמורה

  צוות מקצועי ומיומן הוא כל מה שאתם באמת צריכים כדי למנוע תקלות ולטפל בהן, כדי לנהל את התקציב שלכם טוב יותר, ובעיקר כדי להבטיח תפעול יעיל ואיכותי יותר של כל הפונקציות הדרושות במבנה המשותף. הצוות המקצועי של "תמורה" מציע לכם להעביר את האחריות על ועד הבית לידיים מקצועיות ומנוסות הרבה יותר. חברה לניהול ועד הבית תקל על השגרה שלכם, על חיי היומיום, על ההתנהלות השוטפת ועל סוגיות הקשורות לתקציב, לגבייה או להתמודדות עם דיירים שמסרבים לשלם. זהו הפתרון הפשוט מכולם, ללא ספק.

  חברה חיצונית לניהול ועד בית

  פעם, כשבנייני הדירות מנו מספר מצומצם של משפחות, התנהלו ישיבות הדיירים בסדר מופתי ומפעם לפעם נבחר דייר אחר לתפקיד ועד הבית. לאורך השנים, כשגם המבנים החלו להיבנות לגובה רב, מספר הדיירים עלה והתפקיד עצמו נעשה מאתגר במיוחד. למעשה, עבור רבים זהו נטל של ממש, הן בשל הזמן שנדרש לטיפול בכל נושאי התחזוקה של הבנייה, והן בשל ההתנהלות מול השכנים – שעשויה להפוך בקלות רבה לסכסוך לא נעים במיוחד. מנגד, חברה חיצונית לניהול ועד בית היא פתרון פשוט ונפלא שמקל על הדיירים, חוסך את החיכוכים ומאפשר ניהול יעיל הרבה יותר של כל צרכי הנכס. "תמורה" מסייעת לכם לעשות את זה ומציעה גם לכם שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  חברות ועד בית עם שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר

  הצוות המקצועי והידיים המיומנות הם אלה שיספקו מענה אפקטיבי יותר לכל הצרכים המשותפים שלכם. זה פשוט ויעיל. חברה חיצונית לניהול ועד בית היא אחד הפתרונות הנוחים ביותר שעומדים היום לרשותם של בעלי הדירות והנכסים. עם ניסיון רב וצוות מיומן, עם שירות אישי והקפדה על שקיפות ואמינות, חברת "תמורה" מציעה לכם סל נרחב של שירותים מתקדמים. זו ההזדמנות להיפטר ממשימות מעיקות כמו גבייה, ניהול חברת הניקיון או טיפול בתקלות שוטפות – ולהעביר אותן לאנשי המקצוע שיחסכו לכם זמן ואנרגיות.

  חברה חיצונית לניהול ועד בית – מה היא עושה?

  בכל הקשור למטלות של חברה חיצונית לניהול ועד בית, אין ספק שמבחינת הדיירים מדובר בהזדמנות נהדרת לחסוך זמן יקר וליהנות ממגוון שירותים: ניקיון החלונות, המדרגות, הלובי, חדר האשפה וסביבת המבנה כולו, עבודות גינון, דישון, גיזום, שתילת פרחים ועציצים וכן טיפול במערכות ההשקיה, תחזוקת המעליות, לרבות ביצוע בדיקות תקופתיות על ידי מהנדס, גביית מיסי ועד, טיפול בסרבנים, ניהול תקציב שנתי והכנת דוחות מפורטים לכלל הדיירים, הדברה שנתית וטיפול גם במערכות החשמל והמים. במקום לרכז את המשימות הללו אצל דייר אחד בלבד או להתמודד עם חיכוכים בין שכנים המתווכחים על העלויות הנלוות לכל מטלה, חברה חיצונית תוריד מעליכם את הנטל הזה בקלות רבה.

  מהי חברת ניהול והאם היא מחליפה לגמרי את וועד הבית?

  חברת הניהול היא למעשה "המתחזק" כפי שהיא מוגדרת בחוק המקרקעין.

  ועד הבית בבניין משותף מוגדר על פי חוק המקרקעין כ"נציגות הדיירים".

  נציגות הדיירים היא למעשה ועד הבית והמתחזק הוא מעין ועד בית חיצוני ומקצועי אשר עובד בשיתוף פעולה מלא עם ועד הבית והדיירים, הנחשבים כמעסיקיה של חברת הניהול. ברור אם כן כי חברת הניהול אינה מחליפה את ועד הבית ושהיא גוף מקצועי שכיר המועסק על ידי הדיירים ועובד בשיתוף פעולה מלא עם נציגות הדיירים.

  אז למה שהדיירים לא ינהלו את הבניין שלהם בעצמם?

  מודל זה, ניהול ועד הבית על ידי הדיירים עצמם, היה המודל הרווח מאז קום המדינה. מאז, החברה הישראלית עברה שינויים רבים ובתחומים רבים. נסקור מעט מהשינויים כדי לקבל תמונת מצב ריאלית:

  החברה הישראלית כיום פחות "מחוברת" לכל אחד ואחד מהדיירים ורמת ההיכרות עם רובם היא שטחית והדבר נכון במיוחד בבניינים בעלי מספר דיירים גדול.

  הזמן הפנוי הנותר בידנו כיום, לאחר סוף יום עבודה, אינו רב וזהו זמן שרובנו ככולנו מעדיפים לבלות בחיק המשפחה.

  חוסר רצון להתמודד עם בעיות גבייה אל מול דיירים שאינם עומדים בתשלומי וועד הבית.

  חוסר יכולת מקצועית להתמודד עם מערכות ותקלות המסתבכות יד ביד עם הבנייה המתקדמת ובמיוחד בבניינים הנבנים לגובה. בבניינים אלה ישנן מערכות מורכבות יותר.

  ועדיין יש לומר, במידה וביכולתכם להתמודד עם כל הנאמר הרי שההמלצה של "תמורה" היא כן, נהלו את בניין המגורים שלכם בעצמכם.

  איך מתנהלת גביית דמי וועד בית ודמי הניהול?

  עול הגבייה (וזהו אכן עול) יורד מעל כתפי נציגות הדיירים וחברת הניהול היא הגובה את הכספים.

  "תמורה" מעמידה לרשות לקוחתיה מספר דרכי ואמצעי תשלום: ניתן לשלם באופן חודשי, רבעוני ושנתי. ניתן לשלם במזומן, בהמחאות, העברה בנקאית או באמצעות סליקה בכרטיס אשראי.

  מה לגבי חשבון הבנק שדרכו שולמו הוצאות תחזוקת הבניין המשותף?

  חשוב להבהיר כי חשבון הבנק נשאר בסופו של דבר בניהולכם ואחריותכם הבלעדית. הדיירים ממשיכים לשלם את תשלומי ועד הבית לפקודת ועד הבית. במידה והתשלום מתבצע באמצעות המחאות אתם ואנו נוודא שהעברתם המחאות לא סחירות ורק לאחר מכן נפקיד אותם לחשבונכם.

  ניתן להישאר עם חשבון הבנק הנוכחי ולהוסיף כמורשת חתימה את חברת הניהול.

  ניתן לפתוח חשבון בנק חדש שבו הוועד וחברת הניהול הם מורשי החתימה.

  המלצות עלינו

  לקוחות ממליצים שלנו כי מגיע לכם הטוב ביותר!

  ליעד כהן

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס .

  אלון מנור

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס

  גל עוז יהב

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס

  ליעד כהן

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס
  שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

  אל דאגה יש תמורה | ניהול ואחזקת מבנים זה אנחנו