חברת אחזקה באשדוד

פעם, כשהבניינים באשדוד היו קטנים יחסית, התחזוקה שלהם הייתה פשוטה. הדיירים – גם במבני המגורים וגם בבנייני המשרדים – בחרו ועד שיטפל בכל הנושאים המשותפים, וכולם היו מרוצים. היום, בבניין עם עשרות משפחות ובנוסף שלל מערכות והתרחשויות שמחייבות מענה מקצועי, כבר אי אפשר להסתפק באדם שמתנדב לתפקיד, גם אם הכוונות שלו טובות והמרץ שלו רב. היום כבר נדרש ידע ספציפי, וגם שפע זמן פנוי – ולכן לא מפתיע לגלות שהביקוש לשירותיה של חברת אחזקה באשדוד נמצא במגמת עלייה משמעותית. חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים,   מספקת מגוון רחב של שירותים למבנים מכל הסוגים בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים בכל מקום.

 

אילו שירותים מספקת חברת אחזקה באשדוד?

* ניקיון – כולנו רוצים לחיות ולעבוד בסביבה נקייה. בהתאם ניקיון מקצועי במועדים קבועים ובתדירות הנכונה מספק תועלת גבוהה מאוד, ולכן כדאי להפקיד אותו בידי חברה שיכולה להבטיח זאת וגם לקיים.

* גינון – גינה יפה וטיפוח המרחבים המשותפים באופן כללי הם עוד מרכיב הכרחי בחיים עם איכות אמיתית. חברת אחזקת מבנים באשדוד תעזור לכם לתכנן גינה מרשימה, להקים אותה וגם לתחזק אותה לאורך כל עונות השנה.

* בדיקות תקופתיות ופתרון תקלות – בבניינים החדשים ישנן מערכות רבות שמחייבות בדיקות תקופתיות, וביניהן למשל מערכת גילוי וכיבוי אש והמעליות. בדיקות בהתאם לדרישות היצרניות והרגולציה הן עוד שירות של חברת האחזקה שמאפשר לכם להשתמש במתקנים שבבניין בראש שקט. גם כשמתגלה תקלה כלשהי חברת האחזקה תדאג לשליחת איש מקצוע מיומן תוך זמן קצר במיוחד.

תמורה - חברת אחזקה באשדוד והסביבה

זמינות גבוהה ומחויבות למצוינות

בימים שבהם ועד הבית טיפל בכל הנושאים הקשורים לבניין אפשר היה לדעת בוודאות שהוא מחויב למשימה במלוא מאת האחוזים, שהרי מצב המבנה השפיע ישירות על חייו. בהתאם גם חברת אחזקה באשדוד נדרשת להציג את אותה רמת מחויבות: להבטיח זמינות גבוהה מאוד ובמיוחד כשמדובר על תקלה שאי אפשר לדחות את הטיפול בה (סתימת ביוב, מעלית מושבתת וכו'), להבטיח מענה מקצועי לכל צורך (בין אם מדובר בהיבט אסתטי או בהיבט פרקטי הנוגע לחיים המשותפים בבניין) ולעשות הכל כדי לספק מקסימום כיסוי במינימום מחיר. תמורה ניהול ואחזקת מבנים, לא רק מבטיחה את כל הנ"ל אלא גם מקיימת.

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

  אחזקת מבנים אשדוד

  אחרי יותר מעשור של עליות מחירים רצופות ומשמעותיות בשוק הנדל"ן, גם דירות וגם משרדים – בכל הארץ וגם באשדוד – הם נכסים יקרים מאוד. אחרי שמשקיעים סכומי כסף גבוהים ברכישת נכס למגורים או למטרה עסקית, כדאי כמובן להשקיע גם בתחזוקה שלו – כדי להבטיח מקסימום תועלת וגם על-מנת לשמר את ערכו. באשדוד, בשל הקרבה לים והלחות הגבוהה, הבלאי עלול להיות מהיר, ולכן מתעצמת החשיבות של אחזקת המבנים בעיר. חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מספקת שירותי אחזקת מבנים אשדוד בשקיפות מלאה ובמחירים משתלמים, והכי חשוב – במקצועיות יוצאת דופן.

  שירות מקיף, זמין ומחויב

  כשבוחרים חברת אחזקת מבנים אשדוד חשוב לבחון לא "רק" את הניסיון אלא גם את רמת השירות. בפרט נדרש שירות קשוב, זמין מאוד (אם למשל ישנה תקלת ביוב, מן הסתם לא תרצו להמתין שעות ארוכות להגעת איש מקצוע) ומחויב אליכם. עם חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, אתם יכולים לסמן V גם על סעיף הניסיון, גם על סעיף השירות, וגם על עוד סעיף שתמיד נלקח בחשבון בכל החלטה בימינו – המחיר.

  היתרונות של אחזקת מבנים אשדוד עם חברת ניהול

  * ראש שקט – ככל שהמבנים הופכים לגדולים יותר, וכוללים מערכות מורכבות יותר, כך נדרשת בקיאות גבוהה יותר כדי לתחזק אותם. כשנעזרים בחברה שזו המומחיות שלה, תוכלו לדעת בוודאות שמגיעים למבנה אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום. בנוסף תוכלו להיות בטוחים שמתבצעות כל הפעולות הדרושות כדי לשמור על הבניין במצב תקין, כולל בדיקות תקופתיות נחוצות.

  * חיסכון כספי – חברת אחזקת מבנים באשדוד עובדת עם אנשי מקצוע איכותיים בדרום בהיקפים גדולים, ולכן מקבלת מהם הצעות מחיר אטרקטיביות מאוד, הרבה יותר מההצעות שניתנות ללקוחות בודדים.

  * פתרון בעיות עוד לפני שנגרם נזק – תחזוקת מבנים מחייבת ניסיון רב, בעיקר על-מנת למנוע נזקים חמורים עקב חוסר תשומת לב או דחיית הטיפול בבעיה שלא נראית דחופה. חברת ניהול מספקת את הניסיון ההכרחי ובכך שומרת עליכם מפני תרחישים לא נעימים.

  אחזקת בתים משותפים אשדוד

  הבתים המשותפים באשדוד, כמו בעוד ערים רבות אחרות בארץ, הפכו בשני העשורים האחרונים לגבוהים יותר ובמקביל גם למתקדמים יותר – מבחינת המערכות שמותקנות בהם. בהתאם אחזקת בניין מגורים בעיר, שבעבר הייתה יחסית פשוטה כך שגם נציגי הדיירים יכלו לקחת עליה אחריות, הפכה למשימה למקצוענים בלבד. כשמחפשים חברה שמציעה שירות אחזקת בתים משותפים אשדוד מתגלה כמקום עם כמה וכמה אופציות – תמורה ניהול ואחזקת מבנים, כבר הוכיחה את עצמה הן מבחינת רמת האחזקה של כל בית משותף, הן מבחינת הזמינות והן מבחינת המחיר.

  זמינות מסביב לשעון ובקיאות מקצועית נרחבת

  על-מנת לספק את כל השירותים הנ"ל ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, שמציעה שירות אחזקת בתים משותפים אשדוד מקפידה על זמינות מרבית – 24/7. כל קריאה וכל פנייה נענות באופן מידי, ולא פחות חשוב, מקצועי להפליא, על בסיס ניסיון של שנים רבות בתחום והבנה מעמיקה בנושאים הרלוונטיים כמו ביוב, ניקוז, איטום, הסקה מרכזית וכו'. אנחנו יודעים למצוא את הפתרון הנכון ביותר לכל צורך, ובנוסף לוודא שהוא אכן יושם באופן מושלם, ועוד דגש שעליו אין מבחינתנו פשרות הוא שקיפות – כך שכל דייר ודיירת יוכלו לדעת בכל נקודת זמן בדיוק מהי התמורה לכספם. אחזקת הבתים מתבצעת בהתאמה מלאה למאפיינים הייחודיים של כל בניין כך שהעלות שלה תהיה מינימלית.

  דגשים עיקריים במסגרת אחזקת בתים משותפים אשדוד

  * טיפול מידי בכל תקלה – במערכת הטמ"ס (האינטרקום), בשער החשמלי של החנייה, בחימום המרכזי, בביוב, בצינורות ראשיים ובכל מרכיב אחר של החיים המשותפים. הטיפול יתבצע על-ידי אנשי מקצוע אמינים ומיומנים, תחת פיקוח הדוק של חברה לאחזקת מבנים.

  * בדיקות וביקורות למניעת ליקויים – על-מנת להקדים תרופה למכה מתבצעות ביקורות שונות, בהתאם לתקנים ולצורך – למשל של מערכת גילוי האש, של האמצעים לכיבוי שריפות ועוד.

  * ייזום פרויקטים, תכנון וביצוע – על-מנת לשדרג את איכות החיים מסייעת חברת אחזקת בתים משותפים לדיירים גם בפרויקטים חד-פעמיים כגון צביעת הקירות החיצוניים, התקנת מסתורי כביסה, שיפוץ מגרש החנייה, התקנת גדר אם עדיין אין כזו וכל מיזם אחר שיש בו תרומה חיובית לחיי היומיום בבניין.

  שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

  ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם