חברת אחזקה אשקלון

אשקלון מציעה חיים עם איכות גבוהה: חופי ים יפהפיים, מרינה תוססת, שילוב מוצלח של בנייה ישנה וחדשה, תשתיות מודרניות, מכללה אקדמית עם שלל מסלולי לימוד, מרחק נסיעה קצרה ברכבת ממוקדי תעסוקה בגוש דן ורמת מחירים אטרקטיבית. בהתאם לא מפתיע לגלות שבשנים האחרונות הוקמו בעיר שהייתה מיושבת כבר לפני 5,000 שנים בניינים רבי קומות רבים. בניינים אלה זקוקים לתחזוקה שוטפת מקצועית, לרבות שירותי ניקיון, גננות, בדיקות תקופתיות ופתרון בעיות מכל הסוגים. כשמחפשים חברת אחזקה אשקלון מתגלה כמקום שיש בו כמה וכמה גופים שמספקים את השירות – עם תמורה ניהול ואחזקת מבנים תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

אילו בעיות יודעת חברת אחזקה אשקלון לפתור?

* תקלות ביוב ואינסטלציה – פיצוץ בצנרת או סתימה בביוב, וגם בעיות אחרות הקשורות לקווי המים, הניקוז והביוב, עלולות לגרום לנזקים חמורים, כולל מפגעים תברואתיים. במקרים אלה ישנה חשיבות רבה למידיות המענה וכמובן למקצועיות שלו. חברת אחזקה, בזכות ההיכרות שלה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר באזור בתחומים אלה, יודעת לעשות זאת.

* מפגעים כתוצאה מנוכחות חרקים או מכרסמים – בשטחים הפתוחים שנותרו בעיר וגם באלה שסביבה חיים לא מעט עכברים וחולדות, שלפעמים מגיעים גם לבנייני המגורים במסגרת חיפוש אחרי מזון. מפגעים אפשריים אחרים הם קן צרעות, קינון של יונים שמביא איתו לכלוך ומחלות, ועוד. גם לכל הבעיות האלה חברת אחזקות מבנים מיומנת מספקת פיתרון בדמות שירותי הדברה מקצועיים.

* סוגיות משפטיות – כולל הגשת תביעות נגד דיירים בעייתיים, גישור במקרים של קונפליקטים בין שכנים ומענה לצרכים משפטיים במסגרת פרויקטים שונים.

חברת אחזקה באשקלון

שירות זמין וקשוב במיוחד

המבחן האמיתי של חברת אחזקה אשקלון הוא היכולת להיות זמינה עבור לקוחותיה, כדי שכל הבעיות הנ"ל, ואחרות כמובן, יזכו לפתרון שהוא לא "רק" מקצועי אלא גם מהיר. חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים , בזכות הניסיון הרב וההתנהלות היעילה להפליא, מספקת את כל השירותים, לכל סוגי הבניינים, ברמת זמינות גבוהה מאוד ועם קשב מלא לכל צורך ובקשה. השירותים שלנו מוצעים במתכונת מודולרית, כך שתוכלו להתאים אותם לצרכים הספציפיים שלכם וכך לזכות בכיסוי מלא במינימום עלות.

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם