חברה לניהול בתים משותפים

בעולם העסקים האאוטסורסינג, ובעברית מיקור חוץ, היא תופעה רווחת מאוד. היא גם הופכת נפוצה יותר ויותר, וזאת משום שבעלי עסקים מבינים שכל פעולה וכל שירות צריכים להתבצע ע"י מומחים בתחום הספציפי. גם בבתים משותפים רבי קומות רבים כבר מודעים ליתרונות העברת האחריות על הבניין לידיים מקצועיות – ושוכרים את שירותיה של חברה לניהול בתים משותפים. ישנם מצבים שבהם הכדאיות של הצעד הזה גבוהה במיוחד, ובכל מקרה כדאי לדעת שחברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מתמחה בהתאמת הפתרונות הטובים ביותר לכל מבנה.

 

באילו מקרים כדאי לעבוד עם חברה לניהול בתים משותפים?

* בניין עם מערכות משוכללות ומורכבות – הבניינים החדישים כוללים שלל מערכות מתקדמות שמחייבות באופן טבעי תחזוקה מוקפדת. במקרה כזה לידע של חברת ניהול בתים משותפים יש תרומה עצומה לשמירה על המערכות ולטיפול מיטבי בהן.

* אף דייר לא מתנדב לתפקד כוועד הבית – במקרים אלה אין טעם לנסות לנדב דיירים, שמן הסתם לא פנויים למלאכה התובענית, אלא עדיף לפנות לחברה חיצונית.

* גבייה נמוכה – כשהוועד הקיים לא מצליח לגבות את מלוא דמי הוועד, הנזק כפול: חלוקה לא הוגנת של הנטל, ואי מיצוי המשאבים ליצירת חיים עם איכות גבוהה באמת בבניין.

* קושי לערוך סקרי שוק מקיפים באמת כשמתגלה תקלה – כשלוועד אין זמן לבצע השוואת מחירים ויכולות בין מספר נותני שירות (למשל אינסטלטור שיפתור בעיית הצפת ביוב), וכשאין לו את הפנאי לפקח על העבודה, התוצאה עלולה להיות טיפול רשלני ואפילו לא אמין ולכן נזקים שהולכים ומצטברים בבניין.

 

מחויבות מלאה לכלל דיירי הבית המשותף

העברת האחריות על הבניין לידי חברה לניהול בתים משותפים פוטרת את הדיירים מהצורך להקדיש זמן יקר, ורב, לשלל הנושאים שצצים ומחייבים טיפול. חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מספקת מגוון רחב של שירותים – מניקיון וגינון, דרך הדברה ושליחת אנשי מקצוע לבדיקות תקופתיות ומענה לבעיות ועד ייזום פרויקטים להשבחת הנכס ואיכות החיים. כל שירות ניתן מתוך מחויבות מוחלטת לטובת כלל דיירי הבית המשותף ועל בסיס ניסיון רחב היקף בתחום. ההתאמה המדויקת של השירותים לצרכים בכל בניין מבטיחה מינימום תשלום ומקסימום תועלת.

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

  חברת ניהול בתים משותפים

  בשני העשורים האחרונים ניתן לזהות מגמה מובהקת בבנייני המגורים רבי הקומות בארץ: ברבים מהם הדיירים מוותרים על בחירת ועד שידאג לתחזוקת הבניין – במסירות אבל ללא הידע המקצועי הדרוש במצבים מסוימים – ומפקידים את הטיפול בידיים של מומחים, כלומר חברת ניהול בתים משותפים. ישנם מספר יתרונות להעברת השרביט, ובהם מענה מהיר לכל בעיה שמתעוררת, רמת תחזוקה מוקפדת כולל ביצוע כל הבדיקות התקופתיות בזמן, שיפור איכות החיים בבניין, שמירת ערך הנכסים – וגם הבטחת 100% גבייה מכל הדיירים. חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מספקת מגוון רחב של שירותי תחזוקה וניהול, בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים בכל בניין.

  איך חברת ניהול בתים משותפים מבטיחה גבייה מלאה?

  * אוטומציה – לחברת ניהול ישנם המשאבים לביצוע גבייה באופן אוטומטי, בלי להזדקק לתזכורות חוזרות ונשנות ולנדנודים לדיירים פזורי הדעת או הסרבנים.

  * שקיפות – חברה מקצועית שמתנהלת בשקיפות מלאה מבהירה לכלל דיירי הבניין המשותף מהי התמורה לכסף, באמצעות דוחות מפורטים וברורים, ובכך מעודדת אותם לשלם את חלקם.

  * פניות מקצועיות לדיירים בעייתיים – בניגוד לאנשי ועד בית, שלעיתים חשים אי נעימות, נציגי חברה מקצועית מתנהלים מול דיירים בעייתיים ברגישות ובאדיבות אבל גם בנחישות רבה.

  * חוק – סעיף 58 לחוק המקרקעין מבהיר במפורש כי "בעל דירה חייב להשתתף בהוצאות הדרושות להחזקתו התקינה ולניהולו של הרכוש המשותף". חשוב להדגיש כי גם בדירות שבהן מתגוררים שוכרים, חובת התשלום מוטלת על בעלי הנכס (שרשאים בנפרד לקבוע כללים להתנהלות מול השוכרים). חברות ניהול בתים משותפים עובדים עם עורכי דין מיומנים ובמידת הצורך גם מגישים תביעות כספיות כנגד דיירים סרבנים.

  מקסימום משאבים למקסימום רמת חיים

  כדאי לזכור שדיירים שלא משלמים את חלקם באחזקת הרכוש המשותף והבטחת כלל השירותים הדרושים לשמירת רמת החיים הרצויה, בהתאם לסיכומים בין כלל השכנים, מייצרים נזק משולש: גם עול גדול יותר על הדיירים שכן משלמים, גם פחות משאבים לתחזוקת הבניין וטיפוחו וגם תמריץ לעוד דיירים להתחמק גם הם מהתשלום. חברת ניהול בתים משותפים מונעת את כל הנזקים הנ"ל, וכאמור מספקת עוד יתרונות רבים – ובפרט כשמדובר בחברה בעלת ניסיון ובעיקר מחויבות מוחלטת לכל לקוחותיה כמו חברת תמורה ניהול ואחזקת מבנים – חברת אחזקות מבנים

  שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

  ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם