אחזקת בתים משותפים

ברוכים הבאים לתמורה אנחנו נדאג להכל לכם לא נשאר לדאוד לדבר, רק לקבל תמורה

בואי להבין ולקרוא על אחזקת בתים משותפים אצלנו איך זה עובד:

בזמן שמבני המגורים בישראל מגיעים לגבהים חדשים, גם צרכי המבנים הללו הופכים מורכבים הרבה יותר. אם בניין המונה ארבע או חמש דירות יכול להסתדר לגמרי לבד, עם ועד בית מקומי ותקציב סמלי למדי, הרי שבמבנים גדולים יותר האתגרים נערמים בקצב בלתי נתפס. עם זאת, אחזקת בתים משותפים יכולה להתבצע בקלות רבה יותר כשהיא מופקדת בידיה של חברה אמינה ומקצועית. כך, בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש, יש מי שדואג לתחזוקה, לניקיון ולאבטחה, ועם השירות המצוין של "תמורה" יש מי שדואג לכם בכל יום ובכל שעה.

אחזקת בתים משותפים – טיפול ותחזוקה

הבחירה לגייס חברה המעניקה שירותי אחזקת בתים משותפים היא בחירה חשובה, והיא יכולה לתרום רבות במניעת תקלות ובטיפול אפקטיבי ומהיר בהן:

 • במקרים רבים, הדיירים כלל לא מודעים לבעיה – שנפתרת במהירות רבה
 • האינטרקום, המעלית והשערים החשמליים פועלים בצורה תקינה ובאין מפריע
 • הגינון והניקיון מתבצעים באופן קבוע על ידי צוות מקצועי ותחת פיקוח החברה
 • תקציב הבניין מנוהל ביד רמה ובשקיפות מלאה
 • החברה מטפלת גם בגביית הכספים מהדיירים ומתמודדת גם עם הסרבנים
 • החברה דואגת לכל פתרונות הבטיחות, לרבות בטיחות אש ותקינות המעליות

במילים אחרות, החברה האמינה והמקצועית היא זו שתטפל בכל צרכי המבנה. אם חשבתם שתוכלו לטפל בבניין המשותף לגמרי לבד, בדיוק כפי שאתם מטפלים בדירה הפרטית שלכם, האמת היא שזו משימה הרבה יותר מורכבת. במקום שבו מתגוררים עשרות דיירים שחולקים חניון, מעלית או גינה, התחזוקה מחייבת תשומת לב ופיקוח באופן תמידי, וגם ניהול מחושב של העלויות ושל אנשי המקצוע הטובים ביותר. במקום להתמודד עם כל אלה בעצמכם, תנו לחברה מקצועית לחסוך לכם זמן יקר.

 חברה לניהול בתים משותפים שדוגלת במקצועיות לפני הכול

בזכות הניסיון הרב של צוות "תמורה", ועם שירות אישי לכל אורך הדרך, זוהי ההזדמנות שלכם לקבל שירותי אחזקת בתים משותפים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זוהי הקלה משמעותית וחיסכון אדיר בזמן, והחברה האמינה והמקצועית אף תסייע לכם בניהול אופטימלי של המשאבים המשותפים. כך תתמודדו עם תקלות אפשריות הרבה לפני שיצוצו, ותיהנו מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר.

ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם

  מה כוללים שירותי חברת אחזקת בתים משותפים?

  חברת אחזקת בניינים משותפים בעצם מבצעת בדיקות שוטפות של הבניין ומתקניו, דואגת לניקיון הבניין, גביית כספי הדיירים.

  מהם היתרונות בפניה אל חברת אחזקת בתים משותפים?

  חברת אחזקת בנייני מגורים תעניק לדיירי הבניין שירות מקצועי ברמה גבוהה בכל הקשור לתחזוקה וניקיון הבניין וסביבתו.

  איך ניתן ליצור איתכם קשר?

  ניתן ליצור איתנו קשר דרך הטלפון 073-3742309, דרך המייל Tmura.mng@outlook.com או בפנייה דרך האתר

  חברות אחזקת בתים משותפים

  אנחנו חיים בעידן שמציע לנו אפשרויות רבות, מאוד, בתחומים רבים. על-מנת לנצל את חופש הבחירה ולהגיע להחלטה הנכונה ביותר, חובה לבצע בדיקות מעמיקות ומקיפות, ובפרט בהיבט הכלכלי. כשבוחנים את האופציה של שכירת השירותים של חברה לאחזקת בניינים משותפים מגלים תועלת משמעותית, הן מבחינת איכות החיים והן מבחינה כספית. למעשה חברות אחזקת בתים משותפים, ובפרט חברה מצטיינת כמו תמורה ניהול ואחזקת מבנים, מספקות תועלת גבוהה מאוד ובהתאם גם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.

  התועלת הכלכלית של חברות אחזקת בתים משותפים

  * מקסימום גבייה – בחלק לא מבוטל מהבניינים המשותפים ישנם דיירים שמתחמקים מחובת תשלום דמי הוועד. כשהנושא עובר לידי חברה מקצועית, ניתן להגיע למקסימום גבייה כך שנטל תחזוקת הבניין מתחלק שווה בשווה בין כולם, ובנוסף ישנם משאבים פנויים לשדרוג היבטים רלוונטיים של החיים המשותפים.

  * הצעות מחיר אטרקטיביות – תחזוקת בניין משותף מחייבת הזמנת אנשי מקצוע רבים, גם לצורך בדיקות תקופתיות וגם כשמתרחשת תקלה כזו או אחרת. כשמזמינת השירות היא חברת אחזקה, שמנהלת מן הסתם מבנים רבים, הצעות המחיר של אותם אנשי מקצוע אטרקטיביות יותר בזכות ההיקפים הגדולים של העבודה.

  * אפס טעויות – תחזוקת בניין משותף מחייבת בקיאות מקצועית, ובאופן טבעי לרוב בני האדם אין אותה. כתוצאה מכך עלולות להתרחש טעויות שיעלו לכל הדיירים ביוקר – תופעה שלא קיימת כשהטיפול במבנה מופקד בידי חברה שזו המומחיות שלה.

  התאמה מדויקת לכל צורך ופתרון מהיר של כל בעיה

  מעבר לתועלת הכלכלית המשמעותית, חברות אחזקת בתים משותפים מאפשרות לדיירים במבנה – גם כשמדובר במגורים וגם כשמדובר על מסחר או מגורים – מקסימום איכות חיים. המפתח העיקרי הוא היכולת להתאים את סל השירותים והפתרונות למאפיינים הספציפיים של כל בית משותף, וזהו עוד אחד מהיתרונות של "תמורה ניהול ואחזקת מבנים". דגש נוסף שעליו אנחנו לא מתפשרים הוא שקיפות מלאה, כדי שתוכלו לדעת בדיוק מהי התמורה לכספכם. השירותים השונים ניתנים בזמינות גבוהה מאוד, כך שמובטח לכם מענה מהיר לכל בעיה וחזרה מידית לשגרה גם כשמתרחשת תקלה מכל סוג שהוא. מוקד השירות פעיל 24/7, ובכל מקרה התגובה המהירה תהיה גם מקצועית להפליא.

  שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

  ניהול מבנים זה אנחנו - הביטחון והשלווה זה אתם